:: MENU
:: TEPLOVZDUŠNÝ BALÓN
:: STATICKÝ BALÓN
:: HÉLIOVÁ VZDUCHOLOĎ
:: TRANSPARENT ZA LIETADLOM
:: TANCUJÚCI PANÁK
:: ZOSKOKY PARAŠUTISTOV
:: MOTOROVÝ PARAGLIDING
:: O FIRME

:: KONTAKT

FALCO
Rovniankova 20
V
IČO: 17478405
tel./fax.: 02 / 63 824 709
mobil: 0903 / 474 808
e-mail:
web: balony-falco.sk

:: TEPLOVZDUŠNÝ BALÓN

VYHLIADKOVÉ LETY
REKLAMNÉ LETY
PODMIENKY LETU
CENNÍK LETOV
POPIS BALÓNA

VYHLIADKOVÉ LETY

- upútané lety
Balón je upevnený na 40 m lanách v mieste organizovanej akcie a robí opakované výstupy do výšky cca 25 m. V priebehu 1 hodiny sa v koši balóna môže vystriedať cca 30 dospelých ľudí, resp. 50 detí. Navyše ak sa tieto lety robia po súmraku, 21 m vysoký balón osvetľuje celý areál a pôsobí na ľudí dojmom obrovského farebného lampióna. Upútané lety sú obzvlášť obľúbené u detí a mládeže a pre zvyčajne obrovský záujem je potrebné vyčleniť 1-2 organizátorov, ktorí by sa spolupodieľali na organizácii týchto letov.

- voľné lety
Štart sa môže uskutočniť z ktoréhokoľvek vhodného miesta s následným preletom nad požadovanou lokalitou, podľa priania zákazníka. Let trvá cca 1 hodinu a v koši balóna sa okrem pilota odvezú 1 až 3 dospelí ľudia. Balón letí v smere vetra vo výške korún stromov, alebo môže vystúpať do výšky niekoľko kilometrov. Počas letu máte skvelú možnosť fotografovať a filmovať. Po pristátí balóna Vám zaistíme dopravu na miesto štartu.

REKLAMNÉ LETY

Balón má na rovníkovej časti po celom obvode 6 m široký biely pás na ktorý sa môžu pripevňovať Vaše reklamné textilné transparenty. Maximálny rozmer transparentu je 4 x 15 m. Takto veľký letiaci billboard nikto neprehliadne a reklamný účinok je neuveriteľný. Balón pri reklamnej akcii môže:

- stáť nafúknutý na zemi
- vykonávať upútané lety
- voľne letieť

Z uvedeného je jasné, že je možná kombinácia vyhliadkových a reklamných letov.

PODMIENKY LETU

- Lety sa realizujú po celý rok za vhodného počasia. V lete môže balón lietať ráno a večer, v iných ročných obdobiach sa tieto časy posúvajú bližšie ku stredu dňa. Táto podmienka platí pre voľné lety, upútané lety je možno realizovať aj na nočných podujatiach.

- Pri voľných letoch sa balón prevádzkuje do rýchlosti vetra 3-4 m/s , pri státí balóna resp. pri upútaných letoch je max. prípustná rýchlosť vetra 2 m/s.

- Vek pasažierov nie je obmedzený, osoby mladšie ako 15 rokov musia byť pri voľnom lete v sprievode rodiča, alebo zákonného zástupcu.

- Pri voľnom lete po pristaní prebehne malý obrad v podobe krstu nových vzduchoplavcov a ako spomienku na prvý let si domov odnesiete "Krstný list vzduchoplavca".

- Rezervácia je nutná minimálne 7 dní dopredu, ak je požiadavka na výrobu reklamného transparentu tak je to 14 dní.

CENNÍK LETOV

Upútané, voľné a reklamné lety:

cena pri objednávke 1 letovej hodiny 360.- EUR/hod.
cena pri objednávke 2 letových hodín 330.- EUR/hod.
cena pri objednávke 3 letových hodín 300.- EUR/hod.
cena pri objednávke 4 letových hodín a viac 260.- EUR/hod.

- K cenám účtujeme mimo Bratislavu dopravu 0.40.-EUR/km, prípadne ubytovanie pre 4
člennú posádku.

- V dňoch neuskutočnenia sa akcie z titulu zlej poveternosti účtujeme náhradu pohotovosti pre polovicu posádky t.j. 2 pracovníkov vo výške 60.- EUR.

- Cena reklamného transparentu na balón je 23 - 30.- EUR/m2.

POPIS BALÓNA

Výška
Priemer
Obvod
Objem
Max. reklamná plocha
21,0 m
17,6 m
55,0 m
2600 m3
2x(4,0m x 15m)

Balón má na rovníkovej časti obalu 6,0 m široký pás, na ktorý sa môžu po celom obvode pripevňovať reklamné transparenty. Pre jasnejšiu predstavu by sa sem zmestilo 23 ks EUROBILBOARDOV. Balón môže pri akcii stáť na zemi, byť upútaný na lanách, alebo voľne letieť ( reklamný, vyhliadkový let ). Max. sila vetra pri ukotvení je do 2m/s, pre voľný let do 5m/s. Min. plocha pre vzlet je 30x20m. V koši balóna sa okrem pilota odvezie 5 detí, alebo 3 dospelí. Možno ním tiež robiť tzv. „vývozy“- balón je upútaný na lanách.

Ak máte otázky na ktoré ste nenašli v našej ponuke odpoveď, radi Vám ich podrobnejšie zodpovieme ak nám zavoláte.

 

Práve sa chystáte navštíviť najlepšie online kasíno na internete s fantastickými interaktívnymi hrami so stávkami a veľkými, postupne narastajúcimi jackpotmi. Je to vzrušujúce, lepšie než hrať v Las Vegas. Máte k dispozícii vyše 100 hier o peniaze ako blackjack, ruleta, hracie automaty na mince, konské dostihy, stieracie losy, karibský poker, videopoker, bingo, sic bo, kocky a mnoho ďalších.

copyright © 2004 balony-falco.sk